پرداخت حق اشتراک VIP

نکاتی که قبل از پرداخت باید توجه داشته باشید

  • اشتراک کانال VIP  شامل دریافت پیشنهاد خرید و فروش ارزهای دیجیتال صرافی بایننس است. این پیشنهادها با تحلیل تکنیکال تیم ما ارائه می شوند.
  • تمام تحلیل ها و سیگنال ها نظر شخصی‌ تیم‌ ما می باشد و مشاوره مالی ، اقتصادی و سرمایه گذاری نیست.
  • با تهیه اشتراک VIP به دو کانال سیگنال اسپات بایننس و بایننس فیوچرز دسترسی خواهید داشت. بازه زمانی سیگنال های اسپات بین چند روز تا چند هفته و سیگنال های بایننس فیوچرز کوتاه مدت هستند ( چندین ساعت تا چند روز ) . ریسک سیگنال های بایننس فیوچرز بالا است و به افراد تازه کار پیشنهاد نمی شود. باید مدیریت ریسک دقیق برای این ترید ها انجام دهید.
  • استراتژی ترید ما تعداد معاملات بالا نیست. متوسط مجموع تعداد تحلیل ها ، ماهیانه ۳۰ عدد است.
  • پرداخت تنها با ارزهای دیجیتال زیر که آدرس کیف پول آنها قرار گرفته، امکان پذیر است و با سایر ارزهای دیجیتال امکان پرداخت وجود ندارد.
  • اشتراک ماهانه قابل لغو و عودت وجه نیست.
  • لطفا معادل هزینه دلاری پلن مربوطه که قصد تهیه آن را دارید و در زیر جزئیات آن مشخص است را با همان ارز دیجیتال که قصد پرداخت هزینه را دارید، به آدرس کیف پول مربوطه ارسال کنید.
  • چنان چه تخفیف ویژه ای در سایت قرار دارد، هزینه پلن مربوطه را بعد از کسر مبلغ تخفیف می توانید ارسال کنید.
  • توجه داشته باشید که حتما چند بار آدرس کیف پول را چک کنید و ترجیحا با استفاده از اسکن QR آدرس کیف پول را بردارید. در صورتی که به آدرس کیف پول اشتباهی مبلغ را ارسال کنید، مسئولیت آن به عهده خودتان می باشد.

✔️ در ماه های اخیر حداقل میزان سود محقق شده در اشتراک VIP سیصد درصد بوده است.

✔️توجه داشته باشید که سود محقق شده در کانال ها ، نشانگر سود شما نمی باشد. هر تریدر بر اساس کارکرد خود و استفاده از سیگنال ها، نقطه ورود ، خروج از ترید و میزان سرمایه و… سود و زیان متفاوتی بدست می آورد.

✔️ سرمایه گذاری در هر زمینه ای دارای ریسک است. سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال دارای ریسک بالایی است. لطفا از سرمایه گذاری بیش از مقداری که ضرر آن برای شما قابل پذیرش است ، خودداری کنید. باید ۱ تا ۵ درصد از کل سرمایه خود را در هر ترید ریسک کنید. با توجه به نوسانات بالای این مارکت ضرر های بالا امکان پذیر است.

✔️مجموعه LazyBears مشاور اقتصادی یا سرمایه گذاری نیست. ما یک گروه با محوریت ترید و آموزش ارز های دیجیتال هستیم. ترید نیاز به صبر و حوصله دارد و انتظار یک شبه پولدار شدن را نداشته باشید.

✔️ مجموعه LazyBears هیچ گونه مسئولیتی را در مورد ضرر یا زیان ایجاد شده با اقدامات شما با استفاده از اطلاعات سایت و اشتراک بر عهده نمی گیرد. استفاده از محتوای سایت یا تهیه اشتراک به معنی آگاهی و موافقت شما با کلیه این موارد و پذیرش مسئولیت اقدامات خود است.

مشاهده پلن های حق اشتراک  

اشتراک ۶ ماهه / دسترسی به کانال VIP

اشتراک ۳ ماهه / دسترسی به کانال VIP

اشتراک ۱ ماهه / دسترسی به کانال VIP

با توجه به نوع روشی که در زیر مشخص شده لطفا اقدام به پرداخت هزینه اشتراک نمایید

آدرس کیف پول را روی شبکه ترون TRC20 قرار داده ایم. هنگام ارسال وجه از بایننس و .. “حتما” Network را روی TRC20 تنظیم کنید.

این روش در حال حاضر در دسترس نمی باشد

پس از پرداخت هزینه اشتراک ،  لطفا اقدام به ارسال رسید دیجیتالی از طریق لینک زیر به پشتیبانی تلگرام نمایید تا اشتراک شما فعال شود