آموزش نحوه شارژ حساب بایننس


در پست های قبلی سری آموزش بایننس ، نحوه عضویت و فعال سازی تائید دو مرحله ای را آموزش دادیم. در این مطلب نحوه شارژ حساب بایننس را قدم به قدم به صورت تصویری آموزش می دهیم.

برای انجام معاملات در صرافی بایننس نیاز به ارز های دیجیتال داریم. اصلی ترین جفت برای انجام معاملات بین ارز ها ، بیتکوین با نماد BTC است. با خرید بیتکوین می توانید تقریبا تمامی ارزها را معامله کنید. اما با توجه به نوسانات بالای بیتکوین ، جفت تتر با نماد USDT نیز برای معامله اکثر ارز ها موجود است. مبلغ تتر به طور ثابت برابر ۱ دلار است. برای شارژ کیف پول از یکی از صرافی های داخلی با استفاده از ریال ، بیتکوین BTC یا تتر USDT خریداری می کنیم و به حساب بایننس انتقال می دهیم. با جستجوی عبارت ” خرید ارز دیجیتال ” در گوگل می توانید یکی از صرافی های ایرانی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

مراحل شارژ کیف پول بایننس

برای شارژ حساب بایننس مراحل زیر را طی می کنیم.

۱. ورود به بخش واریز ارز ( Deposit )

پس از ورود به حساب کاربری بایننس وارد بخش Spot در منو Wallet شوید. در این صفحه به طور پیش فرض امکانات Deposit نمایش داده می شود. گزینه Deposit را برای ارز مدنظر خود انتخاب می کنیم.

نحوه ورود به بخش واریز ارز برای شارژ کیف پول بایننس

۲. دریافت آدرس کیف پول برای شارژ حساب بایننس

با انتخاب گزینه Deposit برای ارز مدنظر وارد صفحه بعد می شویم. آدرس کیف پول بایننس ارز انتخابی در این قسمت نمایش داده می شود. این آدرس را کپی نمائید. در هنگام خرید ارز دیجیتال از صرافی های ایرانی ، این آدرس را به عنوان کیف پول مقصد وارد کنید. چند دقیقه پس از واریز ارز به کیف پول ، حساب شارژ خواهد شد.

آدرس کیف پول بایننس

تا به اینجا شارژ حساب را با موفقیت انجام داده اید. در پست بعدی سری آموزش های بایننس ، نحوه خرید و فروش و انواع معاملات را در صرافی بایننس آماده سازی کرده ایم تا به راحتی معاملات را در این صرافی آغاز کنید.

16 نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سرور های مجازی ترید

%15 تخفیف

مدت زمان این تخفیف محدود است

کد تخفیف : lazyoffer

فرصت یک ترید مطمئن بدون مسدود شدن حساب را از دست ندهید